WhatsApp

Destek Politikası

TorkGame olarak

Müşterilerimizin bizimle iletişim kurduğu erişim kanallarımızı çeşitlendirerek, her kanaldan etkin iletişim kurmaya çalışırız. Müşterilerimiz Destek, talep, şikâyet ve önerilerini erişim kanallarımızdan istedikleri zaman bize iletebilirler.

Müşterilerimizden gelen Destek, talep, şikâyet ve önerilerini incelerken öncelikle onların “haklı” olduğu kabul ederiz. Bize iletilen her konuyu derinlemesine araştırıp, bunu kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendiririz.

Müşterilerimizin Destek, talep, şikâyet ve önerilerini açıklık, erişilebilirlik, bütünlük, duyarlılık prensipleri içinde "Müşteri bilgilerinin gizliliği” ilkesine sadık kalarak ele alırız.

Müşterilerimizin bildirimlerini yasal mevzuat çerçevesinde ve  müşteri memnuniyeti politikalarına uygun olarak adil, tarafsızca ve objektif olarak değerlendiririz.

Müşterilerimizin Destek, talep, şikâyet ve önerilerini müşteri odaklı ele alır etkin ve sonuç odaklı çözümler üretiriz.

Müşterilerimizi dilediği kanaldan tam ve zamanında, net, anlaşılır, doğru, şeffaf bir şekilde, bilgilendirmeye önem veririz.

Müşterilerimize iyi bir deneyim ve sürdürülebilir hizmet sunmak için, kaliteli hizmet beklentisine uygun bir anlayışla hareket ederek, ürün ve hizmetlerin satışı sonrasında da müşterilerimizle güçlü, doğru, net ve kalıcı bir ilişki kurmayı hedefleriz.

Müşteri Destek talepleri ve şikâyet yönetim sürecinde kullanılan sistemleri, şikâyetlerin tekrarını önleyecek şekilde, gelişime açık alanların tespit edilmesi ve verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirir, etkinlikleri raporlar ve kaliteli, verimli, yenilikçi çalışmalar yaparız.

Müşteri Destek, talepleri ve şikâyet yönetim sürecinde kullanılan sistemleri, iş süreçlerinde gelişime açık alanların tespit edilmesi, müşteri şikâyetine sebep olabilecek uygulamaların iyileştirilmesi ve verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirir, etkinlikleri raporlar, kaliteli, verimli, yenilikçi çalışmalar yaparız.